kontakt@linkpress.pl

Generowanie wejść na stronę

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pozyskania linków zewnętrznych do Twojej strony!

Twoja strona ma kiepskie statystyki? Chcesz w szybki sposób zwiększyć ilość wejść oznaczonych w Google Analytics jako Organic bądź direct? Nic prostszego! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę zdobycia dowolnej ilości użytkowników którzy wejdą na Twoją stronę.

Po co zwiększać liczbę użytkowników na stronie?

Głównym powodem, dla którego warto zwiększyć liczbę użytkowników na Twojej stronie to możliwości zarabiania na niej. Wiele platform wspomagających publikację wpisów sponsorowanych ocenia wartość Twojej strony na podstawie ruchu generowanego przez witrynę i udokumentowanego w Google Analytics. Naturalne zdobywanie ruchu może potrwać nawet kilkanaście lat, a w sieci znajdziecie wiele ofert zdobycia ruchu na strony WWW, jednak ruch pochodzi z przekierowań z innych serwisów bądź z krajów azjatyckich. Takie zabiegi na zawsze wyeliminują stronę z poważnych współprac marketingowych! Korzystając z naszej oferty zyskujesz naturalnych użytkowników pochodzących z Polski! 

Opracowany przez nas system pozwala na zdobycie praktycznie dowolnej liczby użytkowników – wszystkich pochodzących z różnych miejsc w Polsce!

W ofercie posiadamy różne warianty ilości działań na stronie – w najtańszym pakiecie 1000 użytkowników to zaledwie 20 zł.

 

ZAMÓW USŁUGĘ!

Złóż zamówienie przez nasz formularz bądź zadaj pytanie dotyczące usługi!